Kalıp İmalatı ve Montajı

Albağlar Makine Kalıp, imalat sanayii gibi geniş bir yelpazede, makine kalıp imalatı ve montajı hizmeti sunmaktadır. Üretim tesisimizin alt yapısı yüksek performans için tasarlanmış olup, modern teknoloji makinelerimiz ve kalifiye çalışanlarımız ile sizin için sektörünüzde ki en iyi kalitede sonucu elde ediyoruz.

Kalıp üretim süreçlerimiz ana hatları ile;

  • Kalıp Tasarım,
  • Kalıp Prototip,
  • Kalıp İşleme,
  • Kalıp montaj ve deneme baskıları aşamalarından oluşmaktadır.

Kalıp tasarım ve kalıp çizim işlemlerinin sonucunda elde edilen verilerle başlayan üretim sürecinde CNC, erezyon ve freze gibi tezgahlarda deneyimli operatörlerimizle kalıbın yüzey işlemleri tamamlanır. 

Yüzey işlemi tamamlanan parçalar endüstriyel tecrübeye sahip teknik çalışanlarımızla kontrol edilerek montaj edilir ve kalıp denenmek üzere enjeksiyon bölümüne sevk edilir.

Kalıp müşteri memnuniyetini sağlayacak kriterlerde çalışması ve istenilen ürünün alınmasıyla teslime hazır edilir veya parça üretimi talep edilmesi halinde enjeksiyon bölümüne sevk edilir.

Kalıp imalatı hizmetlerimizi elektrikli ev aletleri ve otomotiv başta olmak üzere birçok sektörde faaliyet gösteren firmalara sunuyoruz.

Saç Kalıp İmalat Bölgelerimiz