Plastik Enjeksiyon Kalıbı ve Basımı

Plastik enjeksiyon, sıcaklık yardımı ile eritilmiş plastik hammaddenin bir kalıp içine enjekte edilerek şekillendirilmesi ve soğutularak kalıptan çıkarılmasını içeren bir imalat yöntemidir. Bu metot ile en küçük komponentlerden, bahçe mobilyalarına kadar çok çeşitli ebat ve kategorilerde plastik parçalar imal edilebilir. İşlemin gerçekleştirildiği makineye Plastik Enjeksiyon Makinesi denir.

Albağlar Makine Kalıp kalıp tasarımı ve kalıp üretimi konusunda uzun süre piyasa deneyimi ile 3 boyutlu yazılım ve kalıp üretimi konusunda gerekli bilgi ve makina parkuruna sahip deneyimli bir firmadır.

Enjeksiyon yöntemi ile üretmek istediğiniz ürünlerinizi, ister siz tasarlayın, isterseniz bizler tasarlayarak kalıplarınızın üretimini yapalım. Seri imalata uygun kalıplarımız sorunsuz ürün üretme garantisi altındadır. Sadece kalıp imalatında değil, üretimin her aşamasında yanınızdayız. Üretim sırasında yaşanacak her türlü probleminizde çözüm ortağı olduğumuz için, daha kaliteli, daha ekonomik ürün imalatı yapmanızda sizlere yardımcı oluyoruz.

Plastik enjeksiyon yöntemi ile ürün imalatı hizmeti vermekteyiz. Plastik malzemeden ihtiyacınız olan oyuncaktan, ağır sanayiye varan geniş bir alana hakim olan ve milyonlarca çeşit üretim kalemine sahip olan Albağlar Makine Kalıp, yumuşak ve sert plastik ürünlerinizi hızlı, kaliteli ve ekonomik olarak sizlerle buluşturmaktadır.

Hassas yüzey kalitesine sahip kalıplarımızı dilerseniz kendi atölyemizde üretiyoruz. Kendi kalıplarınızı bizler getirmeniz durumunda çok hızlı bir şekilde enjeksiyon makinelerimize angaje ederek hızlı bir şekilde baskıya geçebilmekteyiz.

Saç Kalıp İmalat Bölgelerimiz