Ürün Tasarım

Ürün tedariği sağlayan firmaların mevcut veya yeni çıkan ürünlerinin ömürleri geçtiğimiz yıllara göre çok daha kısa olmaktadır. Küresel pazarın rekabet baskısı; yeni ve yaratıcı ürünlerin yüksek kaliteli ve hızlı olarak piyasaya sürülmesi ihtiyacını ortaya çıkarmaktadır. Yeni ürünler ne kadar fazla ve yenilikçi yaratıcı fikirler içeriyor ise o ürünlerin rekabet performansı o kadar yüksek ve uzun ömürlü olmaktadır.

Endüstriyel ürün konsept tasarımından başlayarak ürünün geliştirilmesi, detaylı mekanik tasarım oluşturulması, seri üretime uygun tasarımlar geliştirilmektedir. Plastik, metal ve farklı malzemelerin üretim yöntemlerine uygun kalıplanabilir tasarımlar öncelikle prototip üretimi ile fonksiyon ve saha testleri ile denenerek, hatasız hızlı ve kaliteli ürünlerin piyasaya sunulması sağlanmaktadır.

Albağlar Makine Kalıp, gerek mevcut Ar-Ge alt yapıları olan firmalara destek vererek gerekse projeyi tamamen üstlenerek uzmanlığı ve tecrübesi ile sektöründe ki müşterilerine tam destek vermektedir.

Saç Kalıp İmalat Bölgelerimiz